Perfektní servis, příjemné jednání, nevnucuje se, respektuje přání klienta, vše do detailu vysvětlí a naprosto srozumitelně. Doufam, že zůstane mým poradcem už napořád.
Je to profesionál, věci rozumí. Nevnucuje, ale vysvětluje. Všem doporučuji.
Pan Ing. Pavel Novák mi vyšel vstříc s mým požadavkem bez zbytečných průtahů a kliček. Nenutil mi žádné produkty, o které jsem neměl zájem, vyslechl si co potřebuji a co očekávám, a nabídl mi odpovídající produkt, se kterým jsem nyní velice spokojen. Následně mě po pár týdnech od naší schůzky ještě jednou či dvakrát sám kontaktoval s dotazem, jestli je vše dle mého očekávání a jestli nemám nějaké další dotazy, které bych potřeboval vysvětlit. Celkově naprostá spokojenost.
Pan Novák je opravdu solidní člověk, který daný produkt vždy vysvětlí a rozumí mu. Vždy má odpověď na otázku, ale ta odpověď je zároveň srozumitelná. To je pro mě důležité a ne být zahlcen tunou informací, kde pak člověk neví vlastně nic. Vždy se nezapomene zeptat "říkám to takto srozumitelně?" a nebo "je to vše jasné" , "chápete to ". Už jsem potkal mnoho nespolehlivých poradců, pojišťováků, zprostředkovatelů a nevím co ještě. Pana Nováka ale mohu s klidným svědomím doporučit!
Lidským přístupem vše vysvětlil, dokonce mi pomohl ušetřit nemalé peníze.
Pan Ing. Pavel Novák je ve všech hodnocených aspektech profesionál. Je nejschopnějším poradcem se kterým jsem kdy spolupracoval. Je stále v kontaktu, vstřícný a zodpovědný. Jeho vystupování je příjemné a lidské.
Dobrý den, pan Ing. Pavel Novák je skvělý zástupce Generali České pojišťovny a náme s ním ty nejlepší skušenosti, jeho připravenost a maximálně nám ze vším poradit, není co dodat, jeho služby doporučujeme srdečně všem. Zdraví Vás Dubšík Zbyněk
Velmi profesionální a zároveň i lidský přístup
Dobrý den, Schůzka s panem Inženýrem Novákem byla skvělá. Dříve jsem ohledně životního pojištění neměla moc informací, pan Inženýr Novák mi vše vysvětlil od úplného začátku až do konce. Odpověděl mi na jakýkoliv dotaz. Sestavení pojistky dle daných požadavků i vzhledem k finančním prostředkům. Do ničeho Vás nenutí. Profesionální přístup. O své klienty se stará - volá, komunikuje s nimi pokud jsou nějaké novinky nebo, čím by svému klientovi pomohl. Vřele doporučuji.
Odbornost, flexibilita, ochota, individuální přístup...doporučuji vždy dalším zájemcům o spolupráci.
S panem Novákem jsem naprosto spokojen
Pan Novák je výjimečně profesionální, trpělivý a empatický poradce. Vřele doporučuji.
Pan Novák je člověk na svém místě a svoji práci vykonává velice dobře. Vytvořil nám pojistku na míru, na základě našich požadavků. Pan Novák nám všechno srozumitelně vysvětlil a odpověděl na všechny naše otázky. Doporučili bychom ho všem, kteří hledají svého finančního poradce.
profesionální přístup, dobré přípravy
Úžasný profesionální přístup, současně vstřícný a empatický pohled . Vážím si takové spolupráce.
Výborný partner pro kompletní pojištění celé rodiny
Profesionalita, vstřícnost, přitom nevtíravost (důležité)
vstřícnost, profesionalita
Profesionální a zároveň i lidský přístup
Vstřícný a profesionální přistup, vysvětlí co je potřeba, pana Ing. Nováka můžu vřele doporučit.
S panem Novákem, jako finančním poradcem, jsem velmi spokojena. Pokaždé návštěvě jsem spokojena s jeho radami a profesionální pomocí při řešení financí.
Vynikající spolupráce
S potěšením se připojuji ke všem kladným reakcím. Lidi s rozhledem, přehledem a nadhledem jako má pan Pavel Novák nemáme tu čest potkávat příliš často. Hledáte-li milé, vstřícné, rychlé a konstruktivní jednání máte konečně správný kontakt. Vřele doporučuji!
Na první setkání jsem šel s požadavkem ušetřit peníze, případně některé služby zrušit. Ve výsledku jsem byl překvapen, že jsem získal větší rozsah služeb a ještě pár stokorun ušetřil. Co mě dostalo byl způsob vysvětlení jak funguje životní pojištění. Co vlastně potřebuji a co nepotřebuji mě dost šokovalo. Jen za tu informaci co vlastně potřebuji a co nepotřebuji se vyplatí s Pavlem Novákem potkat.
Profesionální přístup, příjemný a ochotný. Dovede poradit, jak postupovat dál v řešení pojistných událostí.
Profesionální přístup ke klientovi, srozumitelné vysvětlení podmínek a rozsahu pojištění, příjemné jednání. Mohu jen doporučit!
Profesionální přístup s jasným vysvětlením veškerých informací k pojistným produktům. Děkuji za čas, který mi Pavel Novák věnoval a všechno mi perfektně vysvětlil.
Velice příjemné jednání, pramenící z mimořádné znalosti příslušné problemtiky. Navíc schopnost a ochota poskytnout klientovi ve srozumitelné formě požadovanou informaci včetně rady jak s projednávanou aktivitou postupovat dále.
Skvělý profesionální přístup, přitom vždy ochotný a velmi empatický.
Ochotný. Poradil v rámci možností daných ČP. Doporučuji.
Execentní služby.
Velmi příjemný, nic nevnucuje, což se hned tak nevidí. Zjistí velmi rychle všechny potřebné i nestandartní informace. Měla jsem pocit, že vybírá tu nejlepší variantu jako by to vybíral pro sebe.
Skvělý přístup prefesionalní jednání
Velice profesionální přístup
Je to profesionál, věci rozumí. Nevnucuje, ale vysvětluje. Všem doporučuji.
shodou okolností jsem v krátké době přišel do styku se dvěma pracovníky české pojišťovny .V prvním případě jsem oznamoval úraz. Ve druhém jsem byl při jednání mé manželky s panem Ing.Pavlem Novákem.Musím říct že jsem byl dvakrát mile překvapen přístupem k našemu problému.
Velmi slušný, důvěryhodný, profesionální.
Poradce byl velmi příjemný, hledat jiného nebudu a doporučím přátelům.
S panem Novákem jsem se setkal zatim čistě účelově k vyřízení konkrétní veci,přesto mě přivítal přátelsky-jako "normální" člověk, choval profesionálně. pokud budu potřebovat něco,s čím by mi z mého pohledu mohl pomoct,rád se na něho obrátím.
Děkuji za výborný kurz finanční gramotnosti. Dozvěděl jsem se spoustu nových věcí.
Takhle bych si představoval profesionální práci poradce. Zatím jsem se s lepším nesetkal.
Doporučuji.
Skvělý přístup, profesionální informovanost, lze velmi doporučit a doporučovat
Pavel Novák mě překvapil úplně jiným pohledem na finance a na zajištění. Otevřel mě oči. Setkání s ním je opravdu přínosem.
Doporučuji.
Naprostá spokojenost.
Doporučuji.
Pan Pavel Novák mi vše hezky vysvětlil a zařídil, jsme stále v kontaktu a operativně reagujeme na všechny potřeby a změny. Lepšího poradce jsem nepoznala.
Velmi příjemný pán s vysoce profesionálním přístupem. Je vidět, že jej jeho práce baví.
Lépe produkty prosadit bych asi nedokázal a k jeho ochodě a vysvětlení, nemá chybu. Kdyby se tak chovali jiní poradci nebo všichni kdo nabízejí služby, byl bych spokojen. NEMÁM RÁD VNUCOVÁNÍ PRODUKTU a v tomto případě, jako bych si produkt nabízel já sám....
Pan Novák mi spravuje pojištění obou mých firem, celého vozového parku, soukromé pojištění a spoření. Vše mám zařízené na jednom místě s velice profesionálním a lidským přístupem. Za 2 roky spolupráce bez jediné chyby ba naopak, vždy pomohl i ve věcech, které přímo nesouviseli s jeho prací. Děkuji a vážím si naší spolupráce.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení